windywoods

O nas

Zas%C3%B3b%2012-100.jpg

3%20fale.png?raw=true

Można powiedzieć, że przywiał nas wiatr.

Można powiedzieć, że przywiał nas wiatr. Ten łagodny, który muska porośnięte bujnymi lasami zbocza beskidzkich gór w naszych rodzinnych stronach. I ten sam, który tańczy pośród majestatycznych drzew, zbierając zapachy unoszące się między runem a wierzchołkami koron

3%20fale.png?raw=true

Filozofia

Skąd się wzięliśmy?

Justyna i Karol wychowali się pośród lasów i od małego przywiązali byli do przyrody. Gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, zapragnęli, aby także ich maleństwo od pierwszych dni życia poczuło bliskość natury, dlatego poszukiwali stuprocentowo naturalnych kosmetyków – najlepiej o leśnym aromacie, pachnących ich dzieciństwem

skadjestesmy.png

Awards and certificates

handwash.png

Dlaczego nasze kosmetyki są w szkle?

Czy wiesz, że co minutę do naszych oceanów trafia ciężarówka plasti- ku? A przy obecnym tempie wzrostu produkcji i zużycia tworzywa sztucznego w 2030 roku będą to już dwie, a w 2050 roku – aż cztery ciężarówki!

Blog

Believes and Honors

O czym marzymy

O tym, że gdy odkręcicie buteleczki i słoiczki z naszymi kosmetykami, uwolniony z nich aromat przeniesie Was w sam środek bujnego lasu.

O tym, że dzięki naszym kosmetykom Wasze dzieci od pierwszych dni życia poczują bliskość natury.

I o tym, że pokochacie Windy Woods, pozwalając nam codziennie snuć w Waszych domach pachnącą lasem opowieść.

Co udało nam się osiągnąć100% NATURAL VEGAN CRUELTY FREE SUSTAINABLE SAFEA little for myself and a little for the EarthWindy Woods.

Shopping Cart

Back to shop cart

Cart is empty.

cart

 

cart
You can try some popular tags here:

Account

cart
Nie masz konta?
Create an Account
4